Termcase (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: None
gl: Ningún

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Save
gl: Gardar

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: List terms
gl: Lista de termos

en: Edit vocabulary
gl: Editar vocabulario

en: Add terms
gl: Engadir termos

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
