Termcase (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: None
he: ללא

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Save
he: שמירה

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: List terms
he: הצגת סיווגים

en: Edit vocabulary
he: עריכת מילון

en: Add terms
he: הוספת סיווגים

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.
