Termcase (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: None
ja: なし

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Save
ja: 保存

en: Vocabulary name
ja: ボキャブラリーの名称

en: List terms
ja: タームのリスト

en: Edit vocabulary
ja: ボキャブラリーの編集

en: Add terms
ja: タームを追加

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
ja: 利用できるボキャブラリーはありません。 <a href=":link">ボキャブラリーを追加</a>.
