Termcase (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: None
lt: Joks

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Save
lt: Saugoti

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: List terms
lt: Peržiūrėti terminus

en: Edit vocabulary
lt: Redaguoti žodyną

en: Add terms
lt: Pridėti terminus

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
