Termcase (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: None
fa: هیچ

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Save
fa: ذخیره

en: Vocabulary name
fa: نام لغتنامه

en: List terms
fa: سجل کلمه‌ها

en: Edit vocabulary
fa: تدوین لغتنامه

en: Add terms
fa: افزودن کلمه‌ها
