Termcase (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: None
ru: Нет

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Save
ru: Сохранить

en: Vocabulary name
ru: Имя словаря

en: List terms
ru: Список терминов

en: Edit vocabulary
ru: Изменить словарь

en: Add terms
ru: Добавить термины

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
ru: Нет доступных словарей. <a href=":link">Добавить словарь</a>.
