Termcase (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Save
sk: Uložiť

en: Vocabulary name
sk: Názov slovníka

en: List terms
sk: Zoznam termínov

en: Edit vocabulary
sk: Upraviť slovník

en: Add terms
sk: Pridať termíny
