Termcase (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: None
sv: Ingen

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Save
sv: Spara

en: Vocabulary name
sv: Vokabulärnamn

en: List terms
sv: Lista termer

en: Edit vocabulary
sv: Redigera vokabulär

en: Add terms
sv: Lägg till termer

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: One post processed. | @count posts processed.
sv[0]: Ett inlägg bearbetat.
sv[1]: @count inlägg bearbetade.
