Termcase (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: None
uk: Немає

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Save
uk: Зберегти

en: Vocabulary name
uk: Назва словника

en: List terms
uk: Перелік термінів

en: Edit vocabulary
uk: Редагувати словник

en: Add terms
uk: Додати терміни

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
uk: Словники відсутні. <a href=":link">Додати словник</a>.
