Tester (1.1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: all
de: alle

en: cancel
de: Abbrechen

en: Webforms
de: Webformulare

en: Contact Forms
de: Kontaktformulare

en: Operation cancelled.
de: Vorgang abgebrochen.

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
de: Die Protokolldaten sind beschädigt und können nicht deserialisiert werden: @message

en: Content Entity Forms
de: Inhaltsentitätsformulare
