Tester (1.1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: all
es: todo

en: cancel
es: cancelar

en: Contact Forms
es: Formularios de contacto

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
es: Los datos de registro estan dañados y no pueden ser decodificados: @message
