Tester (1.1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Development
fr: Développement

en: all
fr: tout

en: cancel
fr: annuler

en: Contact Forms
fr: Formulaires de contact

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
fr: Les données du journal sont corrompues et ne peuvent pas être dé-sérialisées : @message
