Tester (1.1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: all
hu: mind

en: cancel
hu: mégsem

en: Webforms
hu: Űrlapok

en: Contact Forms
hu: Kapcsolatfelvételi űrlapok

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
hu: A rendszernapló szerializált adatai sérültek, így nem lehet őket kiértelmezni: @message
