Tester (1.1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Development
ja: 開発

en: all
ja: すべて

en: cancel
ja: キャンセル

en: Webforms
ja: ウェブフォーム

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
ja: ログ・データが壊れていてシリアライズ解除できません: @message
