Tester (1.1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: all
lt: visi

en: cancel
lt: atšaukti

en: Webforms
lt: Webformos

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
lt: Žurnalo duomenys yra sugadinti ir negali būti deserializuoti: @message
