Tester (1.1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: all
nl: alle

en: cancel
nl: annuleren

en: Webforms
nl: Formulieren

en: Contact Forms
nl: Contactformulieren

en: Operation cancelled.
nl: Opdracht afgebroken.

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
nl: Log-gegevens zijn corrupt en kunnen niet worden gedeserialiseerd: @message
