Tester (1.1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: all
pl: wszystkie

en: cancel
pl: anuluj

en: Webforms
pl: Formularze

en: Contact Forms
pl: Formularze kontaktowe

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
pl: Dane dziennika są uszkodzone i nie mogą być poddane deserializacji: @message
