Tester (1.1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: all
pt: todos

en: cancel
pt: cancelar

en: Contact Forms
pt: Formulários de Contato

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
pt: Os dados de registro estão corrompidos e não podem ser desserializados: @message
