Tester (1.1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: all
ru: все

en: cancel
ru: отмена

en: Webforms
ru: Веб-формы

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
ru: Данные журнала повреждены и не могут быть десериализованы: @message
