Tester (1.1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: all
uk: все

en: cancel
uk: скасувати

en: Webforms
uk: Вебформи

en: Contact Forms
uk: Контактні форми

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
uk: Дані журналу пошкоджені і не можуть бути десеріалізовані: @message
