Test Kit (1.0.0) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Development
be: Распрацоўка

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Label
be: Подпіс

en: Summary
be: Падсумаванне

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Created
be: Створана

en: Details
be: Падрабязна

en: Operation
be: Аперацыя

en: Duration
be: Працягласць

en: update
be: абнавіць

en: Select
be: Выбраць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
