Test Kit (1.0.0) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Development
bg: Разработка

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Label
bg: Заглавие

en: Summary
bg: Обзор

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Created
bg: Създадено

en: Details
bg: Детайли

en: Operation
bg: Действие

en: Duration
bg: Период

en: update
bg: обновяване

en: Select
bg: Избери
