Test Kit (1.0.0) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Created
ca: Creat

en: Details
ca: Detalls

en: Operation
ca: Operació

en: Duration
ca: Durada

en: create
ca: crea

en: update
ca: actualitza

en: Plugin
ca: Connector

en: Changed
ca: Canviat

en: Run
ca: Executa

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Plugin ID
ca: ID del connector
