Test Kit (1.0.0) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Development
cs: Vývoj

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Label
cs: Popisek

en: Summary
cs: Souhrn

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Details
cs: Detaily

en: Operation
cs: Operace

en: Duration
cs: Trvání

en: update
cs: aktualizovat

en: Changed
cs: Změněno

en: Select
cs: Vybrat

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
