Test Kit (1.0.0) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Development
da: Udvikling

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Label
da: Etiket

en: Summary
da: Resumé

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Unknown
da: Ukendt

en: Created
da: Oprettet

en: Details
da: Detaljer

en: Operation
da: Handling

en: Duration
da: Varighed

en: create
da: opret

en: update
da: opdatér

en: Date/time
da: Dato/tid

en: Changed
da: Ændret

en: Select
da: Vælg

en: Machine name
da: Internt navn

en: Entity type
da: Entity-type
