Test Kit (1.0.0) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Development
et: Arendus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Label
et: Nimetus

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Created
et: Loodud

en: Details
et: Üksikasjad

en: Operation
et: Operatsioon

en: Duration
et: Kestus

en: update
et: uuendus

en: Changed
et: Muudetud

en: Select
et: Vali

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Plugin ID
et: Plugina ID
