Test Kit (1.0.0) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Development
eu: Garapena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Label
eu: Etiketa

en: Summary
eu: Laburpena

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Created
eu: Sortua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Duration
eu: Iraupena

en: create
eu: sortu

en: update
eu: eguneratu

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Select
eu: Aukeratu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Entity type
eu: Entitate mota
