Test Kit (1.0.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Message
ht: Mesaj

en: Changed
ht: Chanje
