Test Kit (1.0.0) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Development
jv: Pangembangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Label
jv: Judul

en: Summary
jv: Rangkuman

en: View
jv: Tampilan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Created
jv: Digawé

en: Details
jv: Lengkapé

en: Operation
jv: Operasi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Entity ID
jv: ID Entiti
