Test Kit (1.0.0) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Development
kk: Дамыту

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Created
kk: Құрылған

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Operation
kk: Операция

en: update
kk: жанарту
