Test Kit (1.0.0) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
