Test Kit (1.0.0) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Run
kn: ಚಲಾಯಿಸು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
