Test Kit (1.0.0) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Label
ku: پێناس

en: Summary
ku: کورتە

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Operation
ku: کردار

en: update
ku: نوێبکەوە
