Test Kit (1.0.0) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Label
lt: Etiketė

en: Summary
lt: Įžanga

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Created
lt: Sukurta

en: Details
lt: Išsamiai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Duration
lt: Laikas

en: update
lt: atnaujinti

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Entity ID
lt: Esybės ID

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
