Test Kit (1.0.0) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Development
ml: വികസനം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: view
ml: കാണുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Path
ml: വഴി

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
