Test Kit (1.0.0) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Summary
mr: संक्षेप

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
