Test Kit (1.0.0) - en to ms translation catalogue (20 entries)

en: delete
ms: padam

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Development
ms: Pembangunan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Tags
ms: Tag

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: view
ms: lihat

en: Edit
ms: Sunting

en: Message
ms: Mesej

en: Summary
ms: Ringkasan

en: View
ms: Pandangan

en: Path
ms: Laluan

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Created
ms: Diciptakan

en: Details
ms: Butiran

en: Operation
ms: Operasi

en: update
ms: kemaskini

en: Machine name
ms: Nama mesin
