Test Kit (1.0.0) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Details
ne: विस्तृत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Bundle
ne: पोका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
