Test Kit (1.0.0) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Development
ru: Разработка

en: Enabled
ru: Включено

en: Tags
ru: Теги

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: view
ru: представление

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Label
ru: Метка

en: Summary
ru: Сводка

en: View
ru: Просмотр

en: Path
ru: Путь

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Created
ru: Создано

en: Details
ru: Подробности

en: Operation
ru: Действие

en: Duration
ru: Продолжительность

en: create
ru: создайте

en: update
ru: обновить

en: Date/time
ru: Дата/время

en: Plugin
ru: Плагин

en: Changed
ru: Изменение

en: Run
ru: Запустить

en: Select
ru: Выбрать

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Plugin configuration
ru: Конфигурация плагина

en: Plugin ID
ru: ID плагина
