Test Kit (1.0.0) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Development
sk: Vývoj

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Label
sk: Označenie

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Created
sk: Vytvorené

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Operation
sk: Operácia

en: Duration
sk: Trvanie

en: create
sk: vytvoriť

en: update
sk: aktualizácia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Select
sk: Zvoľte

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Plugin configuration
sk: Konfigurácia doplnku

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
