Test Kit (1.0.0) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Created
sq: Krijuar

en: Details
sq: Hollësi

en: Operation
sq: Veprimi

en: update
sq: u përditësua
