Test Kit (1.0.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
