Test Kit (1.0.0) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Development
sv: Utveckling

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Tags
sv: Etiketter

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Label
sv: Etikett

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Unknown
sv: Okänd

en: Created
sv: Skapad

en: Details
sv: Detaljer

en: Operation
sv: Funktion

en: Duration
sv: Varaktighet

en: update
sv: uppdatera

en: Date/time
sv: Datum/tid

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Changed
sv: Ändrad

en: Select
sv: Välj

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
