Test Kit (1.0.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: view
ta: நோக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: View
ta: நோக்குக

en: Path
ta: பா​தை

en: Details
ta: விபரங்கள்
