Test Kit (1.0.0) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Label
te: లేబుల్

en: Summary
te: సారాశం

en: View
te: చూడు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Created
te: సృష్టితం

en: Details
te: వివరాలు

en: Duration
te: నిడివి

en: Select
te: ఎంచుకోండి
