Test Kit (1.0.0) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Details
th: รายละเอียด

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: update
th: อัปเดต

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Select
th: เลือก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
