Test Kit (1.0.0) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Unknown
af: Onbekend

en: Created
af: Geskep

en: Operation
af: Operasie

en: update
af: opdateer
