Test Kit (1.0.0) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Development
am: ልማት

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
