Test Kit (1.0.0) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Development
ar: التطوير

en: Enabled
ar: مفعل

en: Tags
ar: وسوم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Label
ar: التسمية

en: Summary
ar: الملخص

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Details
ar: التفاصيل

en: Operation
ar: عملية

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: update
ar: حدّث

en: Date/time
ar: التاريخ/الوقت

en: Plugin
ar: ملحق (Plugin)

en: Changed
ar: تم التغير

en: Select
ar: إختيار

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Entity ID
ar: معرّف الكينونة

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Plugin ID
ar: معرف الملحق (plugin ID)
