Test Kit (1.0.0) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Development
ast: Desendolcu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Label
ast: Etiqueta

en: Summary
ast: Resume

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Created
ast: Fechu

en: Details
ast: Detalles

en: Operation
ast: Operación

en: update
ast: anovar
